Ramazan Şimşek Logo

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler
Öylesine çok, öylesine değerli, öylesine içten mesajlar geliyor ki... Her birisinin ayrı ayrı yeri, anısı ve önemi var benim için. Bu sayfada, çeşitli etkinliklerimize konumlandırılan anı defterine yazdıklarınızı paylaşıyor olacağız. Samimi mesajlarınız ve dilekleriniz için teşekkürler! Kendi mesajınızı bırakmak için iletişim sayfamızda yer alan formu kullanabilirsiniz... Ramazan Hocam ben üniversiteyi kazanamadım ama sizin sayenizde özgüvenim ve stresim gitti. Sizi çok seviyorum. Sevgilerimle Ödül
Sizin sayenizde çok şey kazandım. Hayata geri döndüm diyebilirim. Bana bir arkadaş, bir abi gibi oldunuz. Her şey için çok teşekkürler. Yağmur Ç.
Sevgili Ramazan Hocam, Sizleri tanımak, kitabınızı okumak bana değer kattı. Teşekkürler. Zihniyetinize , bilginize, yüreğinize sağlık… Sevgiler, Saygılar Hatice U.
Değerli Ramazan Hocam, Türkiye’nin ihtiyaç  duyduğu örnek psikolog çizginizin arka planında ekip olarak sizlere destek veriyor olmak çok büyük bir onur ve mutluluk. Daha yeni başlıyoruz… B.
Merhabalar Ramazan Bey Sizi dinlerken o kadar rahatlıyoruz ki sanki ailemizden birisi oldunuz. Yeni evliyiz ve çok acemiyiz. Aile terapisi ile ilgili daha çok kitap istiyoruz. Sizi seviyoruz Sevgilerle.... Yeni Kitabınız hayırlı olsun bizlerin sizler gibi bilinçli kabiliyetli insanlara ihtiyacı var sizi çok SeviyoKitabınızı hemen okuyacağız. Yiğit E. Sevtap-Mustafa K.
Hayata bakış açımıza güzel farklılıklar getirdiniz. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Sevgilerle… Ecz. Birsen B.
Ailecek sizi tanıdığımızdan dolayı çok mutluyuz. Mustafa-Türker-Yasemin G. DİPNOT: Sayın Hocam bu haftaki programda, çocuğunuzun daha dikkatli olması için ; eğer sağ elle yazıyor ise her gün sol eliyle birkaç cümle yazdırın demiştiniz. Türker’e her gün uyguluyoruz. Ancak Türker :) her gün sizi anıyor, Ah Ramazan Hocam ! Ahh :) diyerek…
Ramazan Bey başarılarınızın devamını dileriz. Suna Ş. Bu programı yaptığınız için teşekkür ederiz :) İşinizde başarılar dileriz. Çok güzel bir etkinlikti. Nuran Y.
  Güzel bir etkinlik olmuş başarılarınızın devamını dilerim. Mahir Y. Hocam ailemize huzur verdiniz çok teşekkürler. Betül Oğuz T.
Komum seninle gurur duyuyoruz. Ongun Ailesi
Hem bu her yönüyle eğitici kitap, hem de bugünkü zarafetiniz için teşekkürlerimi sunarım. İzlemeye devam edeceğiz. İlker Erdem M.
Sizlerle tanışmak çok güzel :) büyük fikirlerle dolu o güzel tavsiyelerinize hep ayak uydurmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sevgilerle… Teoman Ş.
Komşumuza tüm hayatı boyunca başarılarının devamını dileriz. Evcioğlu Ailesi Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Sn. Ramzan Şimşek ve değerli eşi Ahu Şimşek hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Vedat- Hatice B.
Almış olduğumuz kitabınızı okuyup çocuğumun gelişimi için en iyiyi değerlendireceğiz. Sevgilerimizle…
Başarılarınızın devamını dileriz. Hergününüz bu kadar özel ve güzel olsun. Sevgilerle… Şevval M.
Bize o kadar çok güzel şeyler kattın ki, sizi hiç bir zaman unutmayacağız. Yılmaz-Firdevs E.
Sizinle tanışmak çok güzeldi. Oğlum için çok emek harcadınız. Yolunuz açık olsun. Çiğdem G. Seni çok seviyoruz. Özgü
Ramazan’cım başarılarının devamını dilerim. Sizi çok seviyoruz. Filiz E.
Hem değerli hem önemli hocam. İyi ki varsın. Yolun bahtın açık olsun. Burak-Nayime Y.
Sizi tebrik ediyorum öncelikle ve kitabınızı herkese tavsiye edeceğim. K.L
Etkinliğinizi gerçekten çok faydalı, eğlenceli, gerekli ve verimli buldum. Kitabınızı aldım ve en kısa sürede okuyacağım. İçinde mutlaka bana faydalı olan bişeyler bulacağım. Sevgiler... Merhabalar Ramazan Bey Öncelikle bir anne olarak kitabınızı okudum ve çok faydalı bilgiler öğrendim. Sizinde kitabınızda yazdığınız gibi ; Mutlu çocuk öğrenir, Bazen yavaş, bazen erken, bazen de farklı yolla öğrenir ama öğrenir. Herşey için çok teşekkürler… Müfüde E.
Mersin’in önemli ve değerli isimlerinden Sayın Ramazan Şimşek bugününüzde yanınızda olmaktan onur ve mutluluk duyuyorum.Başarılarınızın devamını bekliyorum. Sevgilerle.. F.Z
Merhaba Ramazan hocam bu güzel günde sizinle tanışmak çok güzel bir duyguydu kitabınızı imzalatmak sizinle bu organizasyonda yanınızda olmak gurur verici başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla… Sefa K.
Sevgili Ramazan Hocam, Bu güzel etkinlik sayesinde kitabınızı imzalamak çok heyecan verici oldu. Başarıyla tırmandığınız basamaklarınız size aydınlık olsın. Sevgilerle Ecz. Somer
17 yaşında DEHB teşhisi konmuş oğlum var. 8 yıldır ilaç kullanmakdayız. En son 8 ay önce ilaç yan etki yaptı ve çocukda korkular ve sorunlar başladı şuanda ialç kullanmıyoruz ve son 8 yıl en rahat dönemimizi yaşıyoruz.Artık DEHB'de ilaçın kesinlikle kullanılmamasını istiyorum. Kasım D.
   
    Paylaş: