Hizmetler

Cocuk Terapisi

Çocuk Terapisi

Çocuk terapisinde ilk amaç çocuğun bir sorunu olup olmadığını veya çocuğun bunun farkında olup olmadığını ve olası sebeplerin neler olduğunu kavramlaştırmaktır. İkinci ana amaç i..

Daha Fazla
Yetiskin Terapi

Yetişkin Terapisi

ODTÜ Aile ve Evlilik Terapisi GOTTMAN Çift Terapisi Boşanma Sürecinde ve Sonrasında Duygusal Destek Öfke ve Stres Yönetimi EMDR Terapisi (Travmatik Anıların Yeniden İşlenmesi) ..

Daha Fazla
Kurumsal Psikoloji Danışmanlığı

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal psikolojik danışmanlık; şirketlere, kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, yöneticilere ve çalışanlara; stresle başa çıkabilme, performans arttırma, iletişim, mesleki rehberlik ..

Daha Fazla
Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Terapisi

DİKKAT EKSİKLİĞİ NEDİR? Bu sorunun tıbbi adı “Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite (aşırı hareketlilik) Bozukluğu”dur (DEHB). Terimin orijinali “Attention Deficit Hyperactivity Disorde..

Daha Fazla
Moxo Testi

Moxo Dikkat Eksiliği & Hiperaktivite Testi

MOXO DİKKAT ÖLÇME TESTİ NEDİR? Moxo dikkat ölçme testi 7 yaş ve üzeri için geliştirilmiştir.ADHD-DEBH ( Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ) tanısına yardımcı olan bilgisay..

Daha Fazla
Akıl ve Zeka Oyunları

Akıl & Zeka Oyunları

AKIL VE ZEKA OYUNLARI  Çabuk öğrenmede geleceğin metodu “zeka oyunları” dır. Akıl Oyunları’nın 2004 yılından bu yana Türkiye ‘de anaokullarında, ilk, orta ve lise oku..

Daha Fazla
Sınav ve Eğitim Koçluğu

Sınav ve Eğitim Koçluğu

SINAV VE EĞİTİM KOÇLUĞU AKADEMİK KARİYER PLANLAMA“Anaokulundan Üniversiteye Kadar Eğitim ve Öğretim Hayatınızı Planlayın, Sürpriz Yaşamayın”Aşağıdaki soruların ceva..

Daha Fazla
Üstün Zekalı Çocuklar

Üstün Zekalı Çocuklar

Üstün Zekâlı Çocuk Kime Denir?Bilişsel becerilerin birçok alanında (dil, matematik, muhakeme, analiz, sentez vs.) geçerli ve güvenilir testlerde, sürekli ölçümlerde IQ’nun 130 ve ü..

Daha Fazla
disleksi

Disleksi Uygulaması

Disleksi Nedir?Disleksi için çok farklı tanımlar yapılmıştır; ancak, daha basit ve anlaşılır şekilde şöyle açıklayabiliriz: Disleksi, genellikle okuma-yazma ve hesaplama becerilerin..

Daha Fazla
Singapur Matematiği

Singapur Matematiği

SİNGAPUR MATEMATİĞİ Singapur matematiği , Singapur Eğitim Programı tarafından geliştirilen ve tüm okullarda uygulanan ulusal matematik programıdır.İçerik olarak bizim matematiğimizd..

Daha Fazla
Evlilik Terapisi

Evlilik Terapisi

AİLE ve EVLİLİK TERAPİSİ AİLE TERAPİSİNİN AMAÇLARI “Aile terapisinde tüm aile ve terapist bir kayıkta ve kürekler terapistin elindedir” Minuchin Aile terapisi, aile üyeler..

Daha Fazla

Çocuklara Yönelik Uygulanan Testleri

Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R) Özgül Öğrenme Güçlüğü Test Bataryası Nöropsikolojik Test Bataryası Stroop Testi Wisconsin Kart Eşleme Testi ( WCST) İşaretle..

Daha Fazla